Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.  Więcej informacji.  Rozumiem

Wojciech Laszczak

CROSSFIT COACH & ATHLETE

Jestem zawodnikiem CrossFit z wieloma sukcesami zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. CrossFit poznałem 5 lat temu i od tego czasu stał się on nieodłączną częścią mojego życia. Kocham rywalizację oraz czerpię z treningów ogromną satysfakcję.. Oprócz codziennej pracy nad ogólną sprawnością, staram się jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę moim podopiecznym jako trener w CrossFit 43300.

Karolina Morkowska

IFBB ATHLETE

Jestem Trenerem Personalnym. Specjalizuję się w umiejętnym kształtowaniu sylwetki oraz pomocy dojścia klientom do wyznaczonego przez nich celu. Od 2 lat startuje w zawodach bikini fitness w 2015 roku zajęłam na Mistrzostwach Polski Juniorów 5 miejsce, w 2016 roku 4 miejsce. Mój najbliższy cel to start w zawodach międzynarodowych.

Anna Kozłowska

TRENER PERSONALNY

„Sport to dla mnie pasja, dopiero z tego zrodziła się moja praca. Wierze, że każdy jest w stanie znaleźć aktywność fizyczną odpowiednią dla siebie. Staram się pokazywać różne aspekty sportu i zarażać do wysiłku zarówno dzieci jak i dorosłych.”

Maciej Laszczak

CROSSFIT COACH & ATHLETE

Czołowy polski zawodnik CrossFit z sukcesami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Założyciel oraz Head Coach w CrossFit 43300 w Bielsku-Białej, z licznymi kwalifikacjami trenerskimi.„W sporcie szukałem wszechstronności i nowych wyzwań, właśnie to daje mi CrossFit, każdy trening jest inny, kończąc jeden, nie mogę się doczekać co przyniesie następny. CrossFit dla mnie to nie tylko forma aktywności ale także styl życia”.