Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.  Więcej informacji.  Rozumiem

MACIEJ LASZCZAK

CROSSFIT COACH & ATHLETE

Czołowy polski zawodnik CrossFit z sukcesami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Założyciel oraz Head Coach w CrossFit 43300 w Bielsku-Białej, z licznymi kwalifikacjami trenerskimi. „ W sporcie szukałem wszechstronności i nowych wyzwań, właśnie to daje mi CrossFit, każdy trening jest inny, kończąc jeden, nie mogę się doczekać co przyniesie następny. CrossFit dla mnie to nie tylko forma aktywności ale także styl życia”.

Czołowy polski zawodnik CrossFit z sukcesami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Największe z nich to: 3 miejsce w najbardziej prestiżowych zawodach drużynowych w Europie Swiss Alpine Battle 2015 oraz 3 miejsce w drużynowych zawodach Berlin Throwdown 2016, w parze z bratem Wojciechem, 1 miejsce indywidualnie w zawodach Lithuanian Throwdown 2017. Założyciel oraz Head Coach w CrossFit 43300 w Bielsku-Białej, z licznymi kwalifikacjami trenerskimi. „ W sporcie szukałem wszechstronności i nowych wyzwań, właśnie to daje mi CrossFit, każdy trening jest inny, kończąc jeden, nie mogę się doczekać co przyniesie następny. CrossFit dla mnie to nie tylko forma aktywności ale także styl życia”.