Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.  Więcej informacji.  Rozumiem

Zgodnie z Rozporządzenem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , informujemy, że:


1. Administratorem Twoich danych osobowych jest MY IDENTITY sp. z o.o. ul. Kasztelańska 12, 43-300 Bielsko-Biała, Sąd Rejonowy dla Bielska-Białej Wydział Gospodarczy Krajowego Sądowego KRS 0000701190, NIP 9372701034.

2. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie www.myidentity.pl numery telefonów oraz adres poczty elektronicznej.

3. Złożenie zamówienia wymaga od Ciebie podania Twojego imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej (adres email), danych adresowych, numeru telefonu, a w przypadku dokonywania zakupów na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej dodatkowo należy podać nazwę firmy oraz numer NIP. Są to podstawowe dane osobowe, jakimi musimy dysponować, by móc zrealizować usługę. Możesz podać również numer faksu.


4. Zakładając konto w naszym sklepie internetowym, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – swoje dane podajesz dobrowolnie. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

5. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną, w celu obsługi i zapewnienia działania Twojego konta klienta w sklepie internetowym, w celu realizacji składanych przez Ciebie zamówień, w celu rozpatrywania składanych przez Ciebie reklamacji oraz zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy, w celu wykonania pozostałych zobowiązań umownych oraz w celu marketingu produktów.


6. Twoje dane osobowe będą przekazane podmiotom działającym na nasze zlecenie m.in. dostawcom usług i rozwiązań informatycznych, kurierom oraz innym przewoźnikom lub pośrednikom, którzy realizują przesyłki na zlecenie administratora, podmiotom świadczącym usługi księgowe i finansowe, podmiotom obsługującym płatności elektroniczne. Nie będziemy przekazywać Twoich danych osobowych do państw trzecich.

7. Twoje dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane do czasu żądania ich usunięcia lub wygaśnięcia ustawowego.


8. Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, będziemy korzystać z danych niezbędnych do tego celu w celu przesyłania naszego newslettera drogą elektroniczną, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, wysyłając nam wiadomość z odpowiednią informacją.

9. Twoje dane osobowe są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Dostęp do bazy mają wyłącznie osoby upoważnione przez administratora danych.

10. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 218 do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).