Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.  Więcej informacji.  Rozumiem

DigeZyme

39,00 zł
Brak w magazynie
SKU
8596215818605
brak

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opakowanie: 60 kapsułek

Enzymatyczna mieszanka poprawiające trawienie i maksymalizująca efekty diety i zdrowego odżywiania.

Wysokiej jakości mieszanka enzymatyczna od wiodącego producenta DigeZyme®. Specjalnie wyprodukowane i wyizolowane enzymy na bazie biotechnologicznej, które pomagają w rozkładzie substancji, które system enzymatyczny nie jest w stanie rozbić samodzielnie. Niezbędna pomoc w trawieniu substancji, które są dostarczane w celu uzyskania większego efektu stosowanych suplementów sportowych.

Wyprodukowano zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 17025.

Enzymy rozkładają podstawowe wiązania chemiczne makroskładników, ale także bardziej złożone wiązania w innych cząsteczkach. Na to, w jaki sposób suplementy sportowe są trawione i następnie wykorzystywane w tkance mięśniowej (i nie tylko) mają ogromny wpływ enzymy. Nasz system enzymatyczny jest naturalnie "zaprogramowany" do trawienia podstawowych składników odżywczych. Żywność przeznaczona dla sportowców zawiera koncentraty i izolaty różnorodnych składników odżywczych. Zawartość substancji w niektórych suplementach sportowych jest tak wysoka, że ​nasz układ enzymatyczny nie jest w stanie poradzić sobie sam z przyswojeniem tych wszystkich składników odżywczych. Istnieje ryzyko, że niektóre substancje przenikają przez nasz przewód pokarmowy bez odpowiedniego podziału i wchłaniania do krwioobiegu, a następnie metabolizowania lub stosowania tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Wypróbuj suplementy sportowe z enzymami oraz bez enzymów, a na pewno poczujesz różnicę.

Naturalna synteza samych enzymów słabnie wraz z wiekiem. Powstaje nietolerancja pokarmowa, pokarmy są nieprawidłowo trawione. Stosowanie DigeZyme® jest naturalnym, łatwym i bardzo skutecznym rozwiązaniem – to nowoczesna koncepcji suplementacji sportowej oparta na podstawowych procesach biochemicznych.

DigeZyme® to mieszanina skutecznych enzymów trawiennych - amylaz, proteaz, celulaz i laktaz - ze znakiem towarowym DigeZyme®.

  • Mieszanina skutecznych enzymów trawiennych, stworzonych aby zmaksymalizować korzyści z diety
  • Zawartość amylazy, proteazy, laktazy i celulazy
  • Wysoka aktywność enzymatyczna

Produkt wyprodukowany we współpracy z firmą farmaceutyczną

Więcej informacji
Skład:
Aktywność enzymu: DigeZyme® w 1 kapsułce (kompleks multienzymów 160 mg)

Amylaza

24 000 U/g

Proteáza

6000 U/g

Celuláza

200 U/g

Laktáza

4000 U/g

U jest jednostką aktywności (FCC)

Ostrzeżenieí

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skladujte v těsně uzavřeném obalu v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Waga

41,4 g