Suplementy diety

Suplementy diety z założenia mają wspomóc nasz organizm – uzupełnić brakujące witamy i minerały, przyspieszyć metabolizm czy też pozbyć się toksyn, a nawet poprawić jakość widzenia.
Suplementy diety są dostępne w aptekach, marketach, drogeriach, sklepach internetowych. Produkcja suplementów diety to już oddzielna gałąź przemysłu. I nic dziwnego – w poszukiwaniu szybkich rozwiązań problemów ze zdrowiem, pod wpływem licznych reklam telewizyjnych i w mediach społecznościowych, coraz chętniej sięgamy po suplementy diety. Wiele z nich obiecuje cudowne efekty, ale warto dość krytycznie podchodzić do suplementów diety. Zresztą, nawet na opakowaniu każdego z nich widnieje wyraźna informacja, ze nie mają być one substytutem zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety mogą działać lub nie, mogą bardzo różnić się ceną.
Przed zakupem suplementu diety warto zadać sobie pytanie, czy razem z jego głównym składnikiem chcemy regularnie wprowadzać do organizmu wszystkie pozostałe komponenty użyte do jego produkcji i zamknięcia w tabletce.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *